Czyszczenie kostki brukowej Katowice – Mycie, Impregnacja, Renowacja

Zadzwoń teraz i zamów bezpłatny pokaz oraz wycenę usługi czyszczenia kostki brukowej w Katowicach.

+48 796 738 550

Mycie tarasów z drewna Katowice

Czyszczenie kostki brukowej Katowice - usuwanie mchów, traw,
zabrudzeń z rdzy i olejów.

Szukasz firmy zajmującej się profesjonalnym myciem kostki brukowej w Katowicach? Dobrze trafiłeś, nasza firma świadczy takie usługi od ponad 10 lat. Wiemy jak ważny jest wygląd Twojego domu, ogrodu 

i oczywiście kostki brukowej. Mamy sposoby aby doczyścić kostkę i przywrócić jej dawny świeży wygląd na dłużej.

Kostka brukowa to trudny i wymagający element do czyszczenia ale w swojej firmie dysponujemy profesjonalnym sprzętem spalinowym od 150 do 500 bar który pozwoli nam uporać się szybko z wszelkimi zabrudzeniami.

Dlaczego warto aby to nasza firma przeprowadziła mycie kostki brukowej?

Czas mycia kostki brukowej może wynosić od kilku do nawet kilkudziesięciu godzin. Wszystko zależy od umiejętności doświadczenia oraz użytego sprzętu no i od czyszczonej powierzchni. Czyszczenie kostki jest też „brudną robotą” w której samo użycie myjki to tylko niewielki element prac czyszczenia. Aby często uporać się ze wszelkimi zabrudzeniami należy zastosować odpowiednio dobraną chemię, po przeprowadzeniu inspekcji czyszczonej powierzchni. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy uporać się z takimi zabrudzeniami na kostce brukowej jak:

  • plamy z oleju
  • zabrudzeniami po remontach, tynk, kleje, beton
  • plamy z farb
  • ślady po oponach
  • i inne.

 

Jak prawidłowo czyścić kostkę brukową?

Na początku przeprowadzamy czyszczenie mechaniczne z użyciem myjki od 150 do nawet 500 Bar. W przypadku gdy na dworze panują zimne temperatury używamy również podgrzewacza do wody 50-80 stopni.

Strumień pod wysokim ciśnieniem powinien poradzić sobie z większością silnych zabrudzeń. Używamy tylko wody więc jest to sposób w 100% ekologiczny. Możemy również skorzystać z wody ze studni, basenu, jeziorka. Więc możemy oszczędzić TWOJĄ WODĘ.

Zabrudzenia wymagające zastosowania detergentu wykonujemy punktowo. Środki przez nas stosowane są biodegradowalne oraz bardzo dobrze wypłukane.

Jakich maszyn używamy do czyszczenia kostki brukowej?

 

Do czyszczenia kostki brukowej wszędzie tam gdzie to możliwe używamy specjalnego talerza, który minimalizuje rozpryski.

Nasze myjki mają od 150 do 500 BAR.

 

Tylko profesjonalna, spalinowa myjka pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów, skuteczność i szybkość. Zapraszamy na nasz kanał youtube gdzie można zobaczyć nasze realizacje czyszczenia kostki, elewacji, dachów i innych powierzchni.

Impregnacja kostki brukowej - jak, po co i dlaczego warto?

 

Stosujemy impregnację kostki dobierając ją do rodzaju kostki, wymagań klienta oraz intensywności eksploatacji czyszczonej powierzchni.

Co można osiągnąć dzięki poprawnej impregnacji kostki po jej wymyciu:

  • wydłuży się efekt „niebrudzenia kostki”
  • kostka może mieć uwydatniony, żywszy kolor w przypadku impregnatów typu „wet”
  • kostka wzmacnia właściwości mrozoodporne
  • zanieczyszczenia nie wchodzą w strukturę betonu
  • powierzchnia stanie się hydrofobowa
Profesjonalne czyszczenie kostki brukowej Katowice, mycie kostki brukowej we wszystkich dzielnicach: Śródmieście, Koszutka, Bogucice, Os. Paderewskiego – Muchowiec, Załęże, Osiedle Wincentego Witosa, Osiedle Tysiąclecia, Dąb, Wełnowiec-Józefowiec, Ligota-Panewniki, Brynów-Osiedle Zgrzebnioka, Załęska Hałda-Brynów, Zawodzie, Dąbrówka Mała, Szopienice-Burowiec, Janów-Nikiszowiec, Giszowiec, Murcki, Piotrowice-Ochojec, Zarzecze, Kostuchna, Podlesie
Zadzwoń