FAQ

 • W jaki sposób wyczyścić kostkę, bruk, puzzle w Katowicach?

  Nasza firma świadczy usługi czyszczenia kostki, bruku, elewacji jak również umożliwia wynajem myjek ciśnieniowych do precyzyjnych dedykowanych prac czystościowych.

 • Jak czyścimy? Jakich urządzeń używamy?

  Czyszczenie odbywa się w zależności od rodzaju zabrudzeń oraz powierzchni przy użyciu myjek ciśnieniowych oraz szorowarek. Dysponujemy maszynami od 100 do 500 Bar. Zimno oraz gorąco wodnymi.

 • Usuwanie plam olejowych z kostki brukowej?

  Usuwanie plam z olejów, smarów i innych substancji tłustych to trudne zadanie. Jedak przez lata wypracowaliśmy sobie technikę pracy, która umożliwia nam usuniecie nawet najsilniejszych olejowych zabrudzeń z kostki brukowej. Do tego celu używamy chemii, wody pod ciśnieniem oraz gorącej wody.

 • Czy usuwanie plam rdzawych spod bramy, po nawozie z żelazem i innych miejsc w których znajdowały się rdzewiejące elementy?

  Tak, potrafimy usunąć rdzę, w tym wypadku również stosujemy myjki gorąco wodne oraz środki chemiczne, które pozwalają nam na rozpuszczenie rdzy z powierzchni kostki. Możliwe dzięki temu staje się usunięcie wszelkiego rodzaju „żelaznych plam.

 • Czy istnieje możliwość samodzielnego wyczyszczenia kostki pożyczonym u nas sprzętem?

  Tak wynajmujemy myjki ciśnieniowe oraz sprzedajemy środki chemiczne idealne do każdego rodzaju zabrudzenia.